Postaw mi kawę na buycoffee.to
sklep deski do serów pracownia serów

SKLEP z deskami do serów

Już jest! SKLEP z deskami do serwowania serów.

Wszystkie deski do serów wykonane są ręcznie z drewna jesionowego, w naszej małej, zaprzyjaźnionej stolarni.

Każda deska do serwowania serów wykonana jest z monolitu czyli jednego kawałka drewna jesionowego. Nie stosujemy żadnych klejów czy innych chemikaliów. Gwarantuje to również trwałość i wytrzymałość deski, która dzięki odpowiedniej pielęgnacji, będzie służyła latami.

Zależy nam również, na zachowaniu i podkreśleniu charakteru starego drewna. Możesz zauważyć sęki, spękania, korę, a nawet działanie korników. Wszystko to, składa się na naturalny urok, ręcznie robionych drewnianych desek.

Każda deska do serów jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Nie chodzi tutaj tylko o kształt, ale również o układ słoi, które nadają desce wyjątkowego charakteru. Dodatkowo olejowanie „wyciąga” i podkreśla kolor i układ słoi. Na stronie sklepu możesz zauważyć wyraźną różnicę pomiędzy deskami przed i po impregnacji.

W większości przypadków, sam możesz wybrać sposób, w jaki Twoja deska będzie zaimpregnowana (olej parafinowy, BIO olej kokosowy, BIO olej tungowy). Wszystkie oleje stosowane przez nas są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Musisz jedynie pamiętać, że olej tungowy, jest olejem zapachowym o nucie orzechowej / słonecznikowej. Olej parafinowy i kokosowy są bezwonne.

W każdą deskę do serów włożone jest sporo pracy i serca, a to w wyjątkowy sposób współgra i podkreśla urok domowych serów. Dzięki takiej desce, degustacja, nawet najprostszego sera, zamieni się w prawdziwą ucztę.

Wszystkie deski do serów widoczne na stronie sklepu są dostępne w pojedynczych egzemplarzach lub w bardzo małej ilości. Dlatego, nie czekaj!

Nie znalazłeś deski do serów, która spełniałaby Twoje kryteria? Nie ma problemu.

Jeżeli masz własny pomysł na deskę, daj nam koniecznie znać na kontakt@pracowniaserow.pl. Wyślij nam zdjęcie, szkic lub opis swojej wymarzonej deski, a my postaramy się coś specjalnie dla Ciebie wyczarować.

Zajrzyj do naszego SKLEPU i kup deskę, która podkreśli wyjątkowość Twoich serów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.